__search

Pirmą kartą mūsų svetainėje?

Ar pirmą kartą apsilankėte „Kuplio“ svetainėje? Sveiki! Čia rasite naudingų straipsnių apie taupymą kasdien.

Pirmą kartą pas mus?

Sveiki atvykę į KUPLIO žurnalo puslapį

Visada siūlome Jums naują informaciją, kurios pagalba visada pirksite pigiau. Visas akcijas, nuolaidų kuponus ir kodus, taip pat naudingus patarimus ir gudrybes, kurių dėka sužinosite, kaip sutaupyti be menkiausių apribojimų, rasite mūsų žurnale. Palepinkite save tuo, ko norite. Nesame internetinių parduotuvių savininkai ar finansų patarėjai, tiesiog norime su Jumis pasidalinti vertingais patarimais ir gyvenimiška patirtimi. Parodysime, kaip naudoti gudrybes internetinėse ir tradicinėse parduotuvėse, taip pat kaip sutaupyti pinigų perkant.

Ką pas mus rasite

Galite pasirinkti tiesiogiai iš kelių kategorijų

__Bitmap_1
1

Apsipirkimas __Arrow_right_orange_bold

Ar kiekvieno iš mūsų viduje slypi koks nors mados tendencijas sekantis "šopoholikas"? Nepraleiskite patarimų ir gudrybių, skirtų moteriškai, vyriškai ir vaikų madai. Šioje kategorijoje rasite naudingų straipsnių apie sezono tendencijas, makiažą ar naujus kvepalus. Naudingų patarimų dėka visada būsite naujienų sūkuryje, nes žinome, kaip pirkti naudingai.

2

Patarimai namams __Arrow_right_orange_bold

Domina naujos interjero tendencijos ir viskas namams? Ieškote baldų ar atliekate remontą? Patarsime, kaip efektyviai panaudoti šeimos biudžetą ir pirkti naudingiau. Nepraleiskite straipsnių, kurie padės sukurti Jūsų namų jaukumą savo rankomis ar suteikti individualumo. Smulkmenos namams, kurios palengvins jūsų gyvenimą ar įdomios gudrybės, kurias būtinai panaudosite, ieškokite jų pas mus.

__Bitmap_2
Bitmap_3
3

Šeima __Arrow_right_orange_bold

Ar esate motinystės atostogose ir ieškote būdų sutaupyti pinigų? Tada esate tinkamoje vietoje. Čia rasite naudingų straipsnių, kurių dėka įsigyti kanceliarinių prekių mokyklai ar išsirinkti vaikų stovyklą bus dar paprasčiau. Taip pat rasite vaikiškų prekių palyginimus ir gyvenimą palengvinančias gudrybes.

4

Pomėgiai __Arrow_right_orange_bold

Esate sporto gerbėjas, mėgstate skaityti ar domitės sveiku gyvenimo būdu? Tada ši kategorija sukurta Jums. Rasite naudingų patarimų, kuriuos tikrai įvertinsite. Mūsų žurnale rasite daugybę straipsnių, kuriuose pasidalinsime efektyviais lieknėjimo patarimais, išmoksime pastebėti alergijos požymius, pateiksime įdomių naudingų receptų, kurie tikrai padės sulieknėti.

__Bitmap_4
__Bitmap_5
5

Kelionės __Arrow_right_orange_bold

Ar Jūs taip pat mėgstate keliauti, bet nesate pasiruošę išleisti daug pinigų atostogoms? Mūsų žurnale rasite naujausių patarimų apie pigiausius skrydžius ir nakvynę, iš kurių tikrai ką nors išsirinksite. Taip pat patikslinsime, kokias teises turite, jei Jūsų skrydis atšauktas arba atidėtas, kiek kainuoja bilieto rezervavimas iš naujo, ką galite ir ko negalite pasiimti į lėktuvą rankiniame bagaže.

6

Draudimas __Arrow_right_orange_bold

Išsirinkti geriausią būsto, kito nekilnojamojo turto, automobilio, kelionių ar sveikatos draudimą kartais labai sunku. Peržiūrėkite mūsų redaktorių parengtas apžvalgas ir tikrai padarysite teisingą pasirinkimą. Be naudingų patarimų, taip pat sužinosite, į ką reikia atkreipti dėmesį registruojantis draudimui, o ko geriau vengti, taip pat daug kitų naudingų patarimų ir gudrybių.

__Bitmap_6
__Bitmap_7
7

Finansai __Arrow_right_orange_bold

Planuojate imti būsto paskolą ar pasirinkti geriausią nuolaidą namo statybai? O galbūt galvojate apie medaus mėnesio paskolą? Tada Jūs reikiamoje vietoje. Čia rasite naudingų patarimų ir gudrybių, kurių dėka tikrai priimsite teisingą sprendimą. Nesitikėkite sudėtingų lentelių ar išsamios analizės, tik keleto naudingų argumentų, kurių Jums tikrai prireiks.

8

Energija __Arrow_right_orange_bold

Ar nerimaujate ir dėl energijos sąskaitų? Parodysime, kaip sumažinti išlaidas dujoms, vandeniui, šilumai ar elektrai. Parodysime, į ką atkreipti dėmesį renkantis naują šviestuvą, kodėl LED lemputės apsimoka, į ką atkreipti dėmesį renkantis ir dar daugiau. Skaitykite mūsų straipsnius ir neišleiskite daugiau nei reikia.

__Bitmap_8
__Bitmap_9
9

Telefonas __Arrow_right_orange_bold

Mūsų patarimų dėka taip pat sutaupysite naudodami telefoną, televizorių ar internetą. Spustelėkite kategoriją, kad sužinotumėte daugiau. Jūsų laukia ne tik įdomūs patarimai, bet ir atsiliepimai, kurių dėka išsirinkti naują mobiliojo ryšio operatorių bus labai paprasta. Taip pat rasite gudrybių, kaip geriau naudotis telefonu.

10

Auto __Arrow_right_orange_bold

Ar jaučiate, kad jūsų automobilio išlaidos tik didėja ir negalite suspėti? Štai keletas naudingų patarimų, kurie padės sumažinti išlaidas.

__Bitmap_10

Daugiau

__Fire_orange

Instrukcijos

Ar jums reikia pagalbos kažką padaryti ir kaip tai padaryti?

SUŽINOTI DAUGIAU
__Bulp_orange

Patarimai ir gudrybės

Ar norite sužinoti naujienas iš nuolaidų pasaulio?

SUŽINOTI DAUGIAU