__search
FILTRUOTI Parduotuvės Kupono tipas Nuolaidos

TOP 1. Allies of Skin Papildoma - 15% nuolaida visam krepšeliui iš eu.allies.shop Kupono kodas
Allies of Skin

Papildoma - 15% nuolaida visam krepšeliui iš eu.allies.shop

Papildoma nuolaida – 15% atrinktai kosmetikai iš eu.allies.shop, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą eu.allies.shop ir kosmetikos įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
TOP 2. K4G Nuolaidos kodas - 8% visiems žaidimams ir programinei įrangai iš k4g.com Kupono kodas
K4G

Nuolaidos kodas - 10% visiems žaidimams ir programinei įrangai iš k4g.com

Nuolaida – 10% visiems produktams iš k4g.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą k4g.com ir programas įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą... Tik pas mus
TOP 3. Kinguin Papildoma nuolaida - 8% žaidimui World of Warcraft iš kinguin.com Kupono kodas
Kinguin

Nuolaida - 8% žaidimo Fortnite valiutai, priedams, DLC iš kinguin.com

Nuolaida - 8% žaidimo Fortnite priedams ir valiutai iš kinguin.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą kinguin.com ir žaidimus įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
TOP 4. Lelosi Black Friday nuolaidos drabužiams iš lelosi.lt Kupono kodas
Lelosi

Nuolaida - 35% antrai prekei, perkant aprangą iš lelosi.lt

Nuolaida - 35% antrai prekei iš lelosi.lt, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą lelosi.lt ir drabužius įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
TOP 5. Zaful Nuolaida - 30% didesnių dydžių drabužiams iš zaful.com Kupono kodas
Zaful

Nuolaidos kodas - 20% visiems drabužiams ir avalynei iš zaful.com

Nuolaida – 20% visoms prekėms iš zaful.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą zaful.com ir drabužius įsigykite pigiau. Netaikoma prekėms su akcija. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
K4G Nuolaidos kodas - 15% nuolaida programinei įrangai iš k4g.com Kupono kodas
K4G

Nuolaidos kodas - 20% nuolaida Microsoft programinei įrangai iš k4g.com

Nuolaida – 20% Microsoft programinei įrangai iš k4g.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą k4g.com ir programas įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Lookfantastic Papildoma - 20% nuolaida kosmetikai iš lookfantastic.com Kupono kodas
Lookfantastic

Papildoma - 20% nuolaida atrinktai kosmetikai iš lookfantastic.com

Papildoma nuolaida – 20% atrinktai kosmetikai iš lookfantastic.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą lookfantastic.com ir kosmetiką įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Zaful Nuolaidos kodas - 20% užsakymams nuo 79 € iš zaful.com Kupono kodas
Zaful

Nuolaidos kodas - 18% visiems užsakymams iš zaful.com

Nuolaida – 18% visiems užsakymams iš zaful.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą zaful.com ir drabužius įsigykite pigiau. Netaikoma prekėms su akcija. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
K4G Nuolaidos kodas - 14% papildoma nuolaida atrinktiems žaidimams iš k4g.com Kupono kodas
K4G

Nuolaidos kodas - 15% nuolaida programinei įrangai iš k4g.com

Nuolaida – 15% programinei įrangai iš k4g.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą k4g.com ir programas įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą... Tik pas mus
Wish 15% nuolaida pirmam apsipirkimui iš wish.com Kupono kodas
Wish

15% nuolaida pirmam apsipirkimui iš wish.com

Nuolaida – 15% pirmam apsipirkimui iš wish.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą wish.com ir norimas prekes įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Emirates Nuolaida studentams - 10% skrydžiams iš emirates.com Kupono kodas
Emirates

Nuolaida studentams - 10% skrydžiams iš emirates.com

Nuolaida studentams – 10% skrydžiams iš emirates.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą emirates.com ir kelionęįsigykite pigiau. Nuolaida galioja jaunimui nuo 16 iki 31 metų. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Geekbuying Nuolaidos iki - 50% elektronikai ir sporto prekėms iš geekbuying.com Kupono kodas
Geekbuying

Nuolaidos kodas - 5% elektronikai ir technikai iš geekbuying.com

Nuolaida – 5% technikai iš geekbuying.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą geekbuying.com ir techniką įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Lenovo Nuolaida - 5% visiems ThinkPad kompiuteriams ir priedams iš lenovo.com Kupono kodas
Lenovo

Nuolaida - 5% visiems ThinkPad kompiuteriams ir priedams iš lenovo.com

Nuolaida – 5% visiems ThinkPad kompiuteriams ir kitiems produktams iš lenovo.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą lenovo.com ir kompiuterius įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Goyard World Nuolaida - 5% pirmam apsipirkimui iš goyardworld.jp Kupono kodas
Goyard World

Nuolaida - 5% pirmam apsipirkimui iš goyardworld.jp

Užsiprenumeruokite internetinės parduotuvės goyardworld.jp naujienlaiškį ir gaukite 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui. Nuolaidos kodą iš parduotuvės gausite savo el. pašto adresu. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Airhelp Nuolaidos kodas - 5% nuolaida Airhelp Plus planams iš airhelp.com Kupono kodas
Airhelp

Nuolaidos kodas - 5% nuolaida Airhelp Plus planams iš airhelp.com

Nuolaida – 5% Airhelp Plus skrydžių draudimo planams iš airhelp.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą airhelp.com ir skrydžių draudimo planą įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
EconomyBookings Nuolaida - 35% automobilių rezervacijoms Londone iš economybookings.com Nuolaida
EconomyBookings

Nuolaida - 45% automobilių rezervacijoms Paryžiuje iš economybookings.com

Internetinėje parduotuvėje economybookings.com rasite nuolaidą iki - 45% automobilių rezervacijoms Paryžiuje. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Olaplex Nuolaida - 30% plaukų priežiūros rinkiniams iš olaplex.com Nuolaida
Olaplex

Nuolaida - 30% plaukų priežiūros rinkiniams iš olaplex.com

Internetinėje parduotuvėje olaplex.com rasite nuolaidas iki - 30% plaukų priežiūros rinkiniams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Logitech Nuolaida - 30% antrai prekei perkant 2 produktus iš logitech.com Nuolaida
Logitech

Nuolaida - 30% atrinktiems kompiuterių priedams iš logitech.com

Internetinėje parduotuvėje logitech.com rasite nuolaidą - 30% kompiuterių priedams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
iDeal Nuolaidos iki - 20% išpakuotiems Apple Iphone telefonams iš ideal.lt Nuolaida
iDeal

Nuolaidos iki - 20% išpakuotiems Apple aksesuarams iš ideal.lt

Internetinėje parduotuvėje ideal.lt rasite nuolaidas išpakuotiems Apple produktams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...

Black Friday - Juodasis penktadienis

 

Tai sena tradicija pasaulyje, palyginti dar nauja mūsų šalyje. Kalbame apie Juodąjį penktadienį (Black Friday), kuris reiškia visų apsipirkimo maniakų šventę. Populiaraus apsipirkimo šėlsmo šaknys yra JAV ir Kanadoje, ir tai yra laikotarpis, kurio metu dauguma prekybos tinklų siūlo dideles nuolaidas ir išpardavimus, dažnai viršijančius -80%. Paprastai tai prasideda pirmą dieną po Padėkos dienos, ir tai yra pats tinkamiausias metas pirkti pirmąsias Kalėdų dovanas, ką Jūs manote?

 

Kas tos Black Friday nuolaidos?
 

Pirmą kartą Lietuvoje Juodasis penktadienis apsilankė tada, kai jį į vietinę rinką atnešė tarptautinė kompanija „Apple“, kuri kai kuriuos savo gaminius pasiūlė su nuolaidomis. Nors šios nuolaidos nebuvo tokios didelės kaip amerikietiškos, vis dėlto perkant atskiras prekes buvo galima gerokai sutaupyti. Vėlesniais metais šiai idėjai ėmė pritarti ir kitos parduotuvės, tad laikui bėgant didėjo ne tik šioje akcijoje dalyvaujančių parduotuvių sąrašas, bet ir nuolaidų dydis bei skaičius.

 

Kada vyksta Black Friday išpardavimai?

 

Šiuo metu Lietuvoje Juodasis penktadienis yra laikotarpis, kai parduotuvės kovoja, kurios iš jų gali pasiūlyti didesnes nuolaidas ar išpardavimus. Ir kodėl mes kalbame apie laikotarpį? Šiuo atžvilgiu turime didžiulį pranašumą prieš amerikiečius. Nors pas mus „Juodojo penktadienio“ nuolaidos nėra tokios didelės, tačiau dažnai jos trunka kelias dienas, o kartais ir visą savaitę, kas Amerikoje nėra įprasta.
Galima sakyti, kad Juodasis penktadienis tiesiogine prasme tapo įvykiu, kurio laukėme ištisus metus. Kada Lietuvoje bus Juodasis penktadienis? 2024 m. jo data yra lapkričio 24 d., o tai yra pats tinkamiausias laikas sudaryti pirkinių sąrašą ir pirkti dovanoms po eglute. Juodojo penktadienio akcijos galioja beveik viskam. Galite pasinaudoti rekordinėmis Juodojo penktadienio nuolaidomis drabužiams, batams, papuošalams ir laikrodžiams, baldams, kosmetikai ir kvepalams, skrydžiams ar elektronikai, pavyzdžiui, skalbimo mašinoms, džiovykloms, mobiliesiems telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir televizoriams.

 

 

Black Friday istorija

 

Ir kodėl toks reikšmingas įvykis turi ne visai optimistišką pavadinimą? Na, yra keletas teorijų. Viena jų – apie knygas. Parduotuvės savo nuostolius rašydavo raudonu rašalu, o pelną – juodu. Legenda pasakoja, kad Juodasis penktadienis buvo pirmoji metų diena, kai parduotuvės pradėjo nešti pelną. Kitoje versijoje minimas kolosalus eismo įvykis, kuris turėjo įvykti Filadelfijos gatvėse kitą dieną po Padėkos dienos. Ši versija tapo plačiau žinoma septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose, kai policija, taksi vairuotojai ir autobusų vairuotojai šią dieną apibūdino kaip „juodą“. Tačiau šis terminas taip pat gali būti ir 1929 m. akcijų rinkos žlugimo parafrazė. Paradoksalu tai, kad nors anksčiau tai buvo pasaulinė ekonominė krizė, šiandien tai vadinama perteklinio vartojimo diena.