__search
FILTRUOTI Parduotuvės Kupono tipas Nuolaidos

TOP 1. Kupono kodas
Myprotein

Black Friday nuolaida - 45% populiariausioms prekėms iš myprotein.lt

Nuolaida – 45% populiariausioms prekėms iš myprotein.lt, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą myprotein.lt ir maisto papildus ir sporto prekes įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
TOP 2. Kupono kodas
Allies of Skin

Black Friday nuolaida - 15% visam krepšeliui iš eu.allies.shop

Nuolaida – 15% visam krepšeliui iš eu.allies.shop, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą eu.allies.shop ir kosmetikos įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
TOP 3. Kupono kodas
Hostinger

Papildoma nuolaida - 10% metiniam web hostingo planui iš hostinger.lt

Papildoma nuolaida – 10% metiniams web hostingo planams iš hostinger.lt, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą hostinger.lt ir planą įsigykite pigiau. Nuolaida suteikiama naujiems klientams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
TOP 4. Kupono kodas
Samsung

Nuolaidos kodas - 5% papildoma nuolaida visoms prekėms iš samsung.com

Papildoma nuolaida – 5% visoms prekėms iš samsung.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą samsung.com ir išmanųjį telefoną įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą... Tik pas mus
TOP 5. Nuolaida
Booking.com

Black Friday nuolaidos nuo – 30% kelionėms iš booking.com

Internetinėje parduotuvėje booking.com rasite Juodojo penktadienio nuolaidas nuo - 30% atostogų pasiūlymams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
Pulsio

Black Friday nuolaida - 20% masažo prietaisams iš pulsio.eu

Internetinėje parduotuvėje pulsio.eu rasite - 20% Juodojo penktadienio nuolaidą masažo prietaisams, kai perkate už 100 €. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Kupono kodas
Luisaviaroma

Black Friday nuolaida - 40% drabužiams be akcijos iš luisaviaroma.com

Nuolaida – 40% drabužiams vyrams ir moterims be akcijos iš luisaviaroma.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą luisaviaroma.com ir drabužius įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Kupono kodas
Factcool

Papildoma - 30% nuolaida Froggies ir Lee Cooper prekėms iš factcool.com

Internetinėje parduotuvėje factcool.com rasite papildomą nuolaidą – 30% moteriškiems ir vyriškiems Froggies ir Lee Cooper ženklų drabužiams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Kupono kodas
Lookfantastic

Papildoma - 20% nuolaida atrinktai kosmetikai iš lookfantastic.com

Papildoma nuolaida – 20% atrinktai kosmetikai iš lookfantastic.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą lookfantastic.com ir kosmetiką įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Kupono kodas
Allies of Skin

Black Friday nuolaidos kodas - 7% visam krepšeliui iš eu.allies.shop

Juodojo penktadienio nuolaida – 7% visam krepšeliui iš eu.allies.shop, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą eu.allies.shop ir kosmetikos įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Kupono kodas
Geekbuying

Nuolaidos kodas - 5% elektronikai ir technikai iš geekbuying.com

Nuolaida – 5% technikai iš geekbuying.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą geekbuying.com ir techniką įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
NordVPN

Black Friday nuolaida iki - 65% VPN planams iš nordvpn.com

Internetinėje parduotuvėje nordvpn.com rasite iki - 65% nuolaidas VPN planams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
Just Geek

Nuolaidos iki 50% produktams su atributika iš justgeek.com

Internetinėje parduotuvėje justgeek.com rasite nuolaidas iki - 50% produktams su TV, filmų, vaizdo žaidimų, muzikos atributika. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
G2A

Black Friday nuolaidos iki - 50% kompiuteriniams žaidimams iš g2a.com

Internetinėje parduotuvėje g2a.com rasite Juodojo penktadienio nuolaidas iki - 50% kompiuteriniams žaidimams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
Just Geek

Nuolaidos iki 50% produktams su atributika iš justgeek.com

Internetinėje parduotuvėje justgeek.com rasite nuolaidas iki - 50% produktams su TV, filmų, vaizdo žaidimų, muzikos atributika. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
365Rider

Black Friday nuolaidos nuo - 40% sporto prekėms ir aprangai iš 365rider.com

Internetinėje parduotuvėje 365rider.com rasite Juodojo penktadienio nuolaidas nuo - 40% sporto prekėms ir aprangai. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
Camper

Black Friday nuolaidos iki - 40% avalynei iš camper.com

Internetinėje parduotuvėje camper.com rasite Juodojo penktadienio nuolaidas iki - 40% avalynei. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
Samsung

Black Friday nuolaida - 30% buitinei technikai iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite Juodojo penktadienio nuolaidas - 30% atrinktoms buitinės technikos prekėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...
Nuolaida
The Streets

Nuolaidos iki - 30% sportiniams drabužiams ir batams iš thestreets.lt

Internetinėje parduotuvėje thestreets.lt rasite nuolaidas iki - 30% sportiniams drabužiams ir batams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Daugiau apie nuolaidą...

Black Friday 2023 - Juodasis penktadienis 2023

 

Tai sena tradicija pasaulyje, palyginti dar nauja mūsų šalyje. Kalbame apie Juodąjį penktadienį (Black Friday), kuris reiškia visų apsipirkimo maniakų šventę. Populiaraus apsipirkimo šėlsmo šaknys yra JAV ir Kanadoje, ir tai yra laikotarpis, kurio metu dauguma prekybos tinklų siūlo dideles nuolaidas ir išpardavimus, dažnai viršijančius -80%. Paprastai tai prasideda pirmą dieną po Padėkos dienos, ir tai yra pats tinkamiausias metas pirkti pirmąsias Kalėdų dovanas, ką Jūs manote?

 

Kas tos Black Friday nuolaidos?
 

Pirmą kartą Lietuvoje Juodasis penktadienis apsilankė tada, kai jį į vietinę rinką atnešė tarptautinė kompanija „Apple“, kuri kai kuriuos savo gaminius pasiūlė su nuolaidomis. Nors šios nuolaidos nebuvo tokios didelės kaip amerikietiškos, vis dėlto perkant atskiras prekes buvo galima gerokai sutaupyti. Vėlesniais metais šiai idėjai ėmė pritarti ir kitos parduotuvės, tad laikui bėgant didėjo ne tik šioje akcijoje dalyvaujančių parduotuvių sąrašas, bet ir nuolaidų dydis bei skaičius.

 

Kada vyksta Black Friday išpardavimai?

 

Šiuo metu Lietuvoje Juodasis penktadienis yra laikotarpis, kai parduotuvės kovoja, kurios iš jų gali pasiūlyti didesnes nuolaidas ar išpardavimus. Ir kodėl mes kalbame apie laikotarpį? Šiuo atžvilgiu turime didžiulį pranašumą prieš amerikiečius. Nors pas mus „Juodojo penktadienio“ nuolaidos nėra tokios didelės, tačiau dažnai jos trunka kelias dienas, o kartais ir visą savaitę, kas Amerikoje nėra įprasta.
Galima sakyti, kad Juodasis penktadienis tiesiogine prasme tapo įvykiu, kurio laukėme ištisus metus. Kada Lietuvoje bus Juodasis penktadienis? 2023 m. jo data yra lapkričio 24 d., o tai yra pats tinkamiausias laikas sudaryti pirkinių sąrašą ir pirkti dovanoms po eglute. Juodojo penktadienio akcijos galioja beveik viskam. Galite pasinaudoti rekordinėmis Juodojo penktadienio nuolaidomis drabužiams, batams, papuošalams ir laikrodžiams, baldams, kosmetikai ir kvepalams, skrydžiams ar elektronikai, pavyzdžiui, skalbimo mašinoms, džiovykloms, mobiliesiems telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir televizoriams.

 

 

Black Friday istorija

 

Ir kodėl toks reikšmingas įvykis turi ne visai optimistišką pavadinimą? Na, yra keletas teorijų. Viena jų – apie knygas. Parduotuvės savo nuostolius rašydavo raudonu rašalu, o pelną – juodu. Legenda pasakoja, kad Juodasis penktadienis buvo pirmoji metų diena, kai parduotuvės pradėjo nešti pelną. Kitoje versijoje minimas kolosalus eismo įvykis, kuris turėjo įvykti Filadelfijos gatvėse kitą dieną po Padėkos dienos. Ši versija tapo plačiau žinoma septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose, kai policija, taksi vairuotojai ir autobusų vairuotojai šią dieną apibūdino kaip „juodą“. Tačiau šis terminas taip pat gali būti ir 1929 m. akcijų rinkos žlugimo parafrazė. Paradoksalu tai, kad nors anksčiau tai buvo pasaulinė ekonominė krizė, šiandien tai vadinama perteklinio vartojimo diena.