Samsung akcijos ir promo kodai

1 patikrintas nuolaidos kuponas Samsung - Gruodis 2023

__photo
Nemokamas
Free delivery
Samsung

Nemokamas pristatymas iš samsung.com

Internetinė parduotuvė samsung.com siūlo nemokamą pristatymą visiems pirkiniams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...


Samsung telefonais naudojasi vaikai
1

Išmanios technologijos kasdienai

Įmonė ir išmanios elektronikos prekinis ženklas pasaulinėje rinkoje žinomas jau daugiau nei 50 metų. Šiuo metu kompanija yra viena iš lyderiaujančių įmonių technologijų ir elektronikos srityse. Gamintoja techniką eksportuoja ir tiekia bene visose pasaulio šalyse ir turi daugybę tarptautinių pripažinimų ir apdovanojimų.

Elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik mobiliuosius telefonus ir jų atributiką, audio ir video techniką, bet ir smulkią bei stambią buitinę techniką, informacinių technologijų įrangą, o taip pat išmanius sprendimus namams. Įmonės produktai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi milijonams klientų. Samsung kodai pravers kiekvienam, norinčiam sutaupyti ir atnaujinti savo turimą techniką ir elektroniką.

2

Elektronika patogiam gyvenimui

Per daugelį veiklos metų kompanija ne tik išplėtė gamybos apimtis, atrado naujas tvarias ir energetiškai efektyvias technologijas, bet ir praplėtė savo gamybos sritis. Šiandien elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairias prekes iš šių pagrindinių kategorijų:

  • Mobilieji telefonai

  • TV ir AV

  • Buitinė technika

  • Virtuvės įranga

  • IT

  • Elektronikos aksesuarai

Samsung išmanieji telefonai ir planšetės

Šios prekės pravers ir tiems, kas nori atnaujinti namus, ir sekantiems interjero bei išmaniųjų įrenginių tendencijas. Samsung akcijos išmaniesiems įrenginiams, elektronikai ir buitinei technikai leis sutaupyti ir įsigyti įrangą daug pigiau. Parduotuvėje rasite šimtus skirtingų prekių, nuo šaldytuvų, skalbimo mašinų ir džiovyklių, viryklių, dulkių siurblių iki nešiojamų ir planšetinių kompiuterių, išmanių mobiliųjų telefonų, ausinukų ir garso prietaisų ir, be abejo, televizorių. Ieškantiems geriausių pasiūlymų mobiliesiems įrenginiams patiks Samsung išpardavimas skiltyje esančios kainos.

3

Tvari buitinė technika

Įmonės vertybės tvarumas ir energijos taupymas atsispindi ir kiekviename įrenginyje. Pirkdami buitinę techniką ir elektroniką galėsite matyti energinio efektyvumo klasę nurodančius ženklus. Be to, tvari elektronika padeda sutaupyti ir sąskaitoms už elektrą. Įsigykite energiją taupančią virtuvės įrangą – tai padaryti padės Samsung nuolaidos kodas. Išskirtiniu patvarumu pasižymintys prietaisai turi net 20 metų garantiją. Tokia tvari technika veikia žymiai ilgiau ir leidžia sumažinti ne tik kliento išlaidas, bet ir elektronikos atliekų kiekį. Jei galvojate, kad perkant ilgaamžę buitinę techniką sutaupyti neįmanoma – Samsung kodas Jums padės tai padaryti.

4

Geriausios nuolaidos technikai

Nuolaidų kodai

Nuolaidos

Nemokamas pristatymas

Dovanos

Nepraleiskite progos apsipirkti per Samsung Black Friday išprdavimą! Geriausios elektronikos kainos metuose ir daug nuolaidų užsakymams lauks kiekvieno kliento. Akcija Samsung televizoriams, mobiliesiems įrenginiams ir jų priedams leis įsigyti naujausius modelius su didele nuolaida. Samsung juodasis penktadienis suteiks išskirtines akcijas buitinei technikai ir elektronikos prekėms. Ištisus metus puikias kainas galite rasti ir sale Samsung elektroninės parduotuvės skiltyje. Juodasis penktadienis Samsung elektroninėje parduotuvėje tikrai padės apsipirkti neišleidžiant visų savo santaupų.

5

Reitingas Samsung

4.3

Puikus įvertinimas

Bendras įvertinimas 14 pirkėjų
14 __thumbsup Pirkėjai rekomenduoja
0 __thumbsdown Pirkėjai nerekomenduoja
Puikus (4,1 - 5) 8x
Labai geras (3,1 - 4) 4x
Geras (2,1 - 3) 2x
Žemiau vidurkio (1,1 - 2) 0x
Blogas (0 - 1) 0x