Samsung akcijos ir promo kodai

12 patikrinti nuolaidų kuponai ir kodai Samsung - Balandis 2024

__photo
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos Samsung OLED televizoriams iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas OLED televizoriams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos iki - 35% Samsung televizoriams iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas iki - 35% televizoriams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos atrinktiems šaldytuvams iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas šaldytuvams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos atrinktoms skalbimo mašinoms ir džiovyklėms iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas atrinktoms skalbimo mašinoms ir džiovyklėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos atrinktiems kompiuterių monitoriams iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas atrinktiems kompiuterių monitoriams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos NEO QLED televizoriams iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas NEO QLED televizoriams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos Samsung QLED televizoriams iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas Samsung QLED televizoriams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos atrinktoms orkaitėms iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas orkaitėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Samsung

Nuolaidos atrinktoms indaplovėms iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas indaplovėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-60%
Išpardavimas
Samsung

Nuolaidos iki - 60% elektronikai ir buitinei technikai iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com rasite nuolaidas iki – 60% išmaniems įrenginiams ir technikai. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
Dovana
Nauda
Samsung

Dovana - dulkių siurblys, perkant prietaisus su Bespoke AI iš samsung.com

Internetinėje parduotuvėje samsung.com perkant Bespoke AI išmaniuosius prietaisus gausite dovaną – Samsung Jet dulkių siurblį. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
Nemokamas
Free delivery
Samsung

Nemokamas pristatymas iš samsung.com

Internetinė parduotuvė samsung.com siūlo nemokamą pristatymą visiems pirkiniams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...


Samsung telefonais naudojasi vaikai
1

Išmanios technologijos kasdienai

Įmonė ir išmanios elektronikos prekinis ženklas pasaulinėje rinkoje žinomas jau daugiau nei 50 metų. Šiuo metu kompanija yra viena iš lyderiaujančių įmonių technologijų, buitinės technikos ir elektronikos srityse. Gamintoja šiandien techniką eksportuoja ir tiekia bene visose pasaulio šalyse ir turi daugybę tarptautinių pripažinimų ir apdovanojimų.

Elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik mobiliuosius telefonus ir jų atributiką, audio ir video techniką, bet ir smulkią bei stambią buitinę techniką, informacinių technologijų įrangą, o taip pat išmanius sprendimus namams. Įmonės produktai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi milijonams klientų. Akcija Samsung mobiliesiems įrenginiams ir jų priedams leis naujausius telefonus, planšetes, laikrodžius ar ausines pirkti žymiai pigiau. Samsung kodai pravers kiekvienam, norinčiam sutaupyti ir atnaujinti savo turimą techniką ir elektroniką. Sale Samsung pasiūlymai patiks ir jums, tad nepamirškite jų peržiūrėti.

2

Elektronika patogiam gyvenimui

Per daugelį veiklos metų kompanija ne tik išplėtė savo gamybos ir veiklos apimtis, atrado daug naujų technologijų, bet ir praplėtė savo gamybos sritis. Šiandien elektroninėje parduotuvėje galite rasti prekes iš šių kategorijų:

  • Mobilieji telefonai

  • TV ir AV

  • Buitinė technika

  • Virtuvės įranga

  • IT

  • Elektronikos aksesuarai

Samsung išmanieji telefonai ir planšetės

Šios prekės pravers ir tiems, kas nori atnaujinti namus, ir tiems, sekantiems interjero bei išmaniųjų įrenginių tendencijas. Jei kiekvienais metais laukiate naujo mobiliojo telefono išleidimo – sekite parduotuvės naujienas ir būkite vieni pirmųjų, įsigijusių naujausią modelį. Samsung akcijos elektronikai ir buitinei technikai leis sutaupyti ir įsigyti įrangą daug pigiau. Parduotuvėje rasite šimtus prekių, nuo šaldytuvų, skalbimo mašinų ir džiovyklių, viryklių, dulkių siurblių iki nešiojamų ir planšetinių kompiuterių, mobiliųjų telefonų, garso prietaisų ir, be abejo, televizorių. Ieškantiems geriausių pasiūlymų mobiliesiems įrenginiams patiks Samsung išpardavimas skiltyje esančios kainos.

3

Tvari buitinė technika

Vienos iš svarbiausių įmonės vertybių tvarumas ir energijos taupymas atsispindi ir kiekviename išmaniajame įrenginyje. Internetu pirkdami šio gamintojo buitinę techniką ir elektroniką galėsite matyti ne tik funkcijas, bet ir kiekvieno įrenginio energinio efektyvumo klasę nurodančius ženklus ir rinktis tvarius ir gamtos išteklius tausojančius variantus. Be to, naudojama patvari elektronika padeda sutaupyti ir sąskaitoms už elektrą. Įsigykite išmanią ir energiją taupančią virtuvės įrangą – mikrobangų krosneles, virykles, orkaites, gartraukius ir kt., o tai padaryti daug pigiau padės Black Friday Samsung pasiūlymai. Išskirtiniu patvarumu pasižymintys prietaisai turi net 20 metų garantiją. Tokia tvari technika veikia žymiai ilgiau ir leidžia sumažinti ne tik kliento išlaidas, bet ir elektronikos atliekų kiekį. Jei galvojate, kad perkant ilgaamžę buitinę techniką sutaupyti neįmanoma – Samsung kodas Jums padės tai padaryti.

4

Geriausios nuolaidos technikai

Nuolaidų kodai

Nuolaidos

Nemokamas pristatymas

Dovanos

Nepraleiskite progos apsipirkti Samsung Black friday išpardavimo metu ir sutaupyti daugiausiai! Geriausios elektronikos kainos metuose ir daug nuolaidų užsakymams lauks kiekvieno kliento. Nemokamas pristatymas tiesiai į namus, viršijus tam tikrą krepšelio sumą. Įvairios akcijos ir išpardavimai televizoriams ir projektoriams, mobiliesiems įrenginiams ir jų priedams bei aksesuarams leis įsigyti naujausius modelius su didele nuolaida. Samsung juodasis penktadienis suteiks išskirtines akcijas smulkiajai ir stambiajai buitinei technikai ir elektronikos prekėms. Pirkite šaldytuvus, skalbimo mašinas ir džiovykles, televizorius, dulkių siurblius, mobiliuosius telefonus ir kitus mobilius išmaniuosius įrenginius. Ištisus metus puikias kainas galite rasti ir elektroninės parduotuvės skiltyje Akcijos. Juodasis penktadienis Samsung elektroninėje parduotuvėje tikrai padės apsipirkti neišleidžiant visų savo santaupų.

5

Reitingas Samsung

4.3

Puikus įvertinimas

Bendras įvertinimas 14 pirkėjų
14 __thumbsup Pirkėjai rekomenduoja
0 __thumbsdown Pirkėjai nerekomenduoja
Puikus (4,1 - 5) 8x
Labai geras (3,1 - 4) 4x
Geras (2,1 - 3) 2x
Žemiau vidurkio (1,1 - 2) 0x
Blogas (0 - 1) 0x