Pigu.lt nuolaidos kodai ir akcijos

4 patikrinti nuolaidų kuponai ir kodai Pigu.lt - Gegužė 2024

__photo
-50%
Nuolaida
Pigu.lt

Nuolaidos iki – 50% atrinktoms buities ir elektronikos prekėms iš pigu.lt

Internetinėje parduotuvėje pigu.lt rasite nuolaidas iki - 50% atrinktoms prekėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-40%
Nuolaida
Pigu.lt

Nuolaida iki – 40% atrinktoms prekėms iš pigu.lt

Internetinėje parduotuvėje pigu.lt rasite nuolaidas iki - 40% atrinktoms prekėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-35%
Nuolaida
Pigu.lt

Nuolaidos iki – 35% grožio ir laisvalaikio prekėms iš pigu.lt

Internetinėje parduotuvėje pigu.lt rasite nuolaidas iki - 35% buities, grožio ir laisvalaikio prekėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-30%
Nuolaida
Pigu.lt

Nuolaida iki – 30% lagaminams ir kelioniniams krepšiams iš pigu.lt

Internetinėje parduotuvėje pigu.lt rasite nuolaidas iki - 30% lagaminams ir kelioniniams krepšiams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...


1

Tūkstančiai prekių vienoje vietoje

Internetinės prekybos platforma, kurioje galite rasti tūkstančius prekių iš šimtų skirtingų Lietuvos ir užsienio tiekėjų, savo veiklą pradėjo dar 2008 metais ir nuo tada išsiplėtė į kitas Baltijos valstybes - Latviją, Estiją, Suomiją. Šiandien įmonė yra didžiausia elektroninės prekybos bendrovė regione. Apsipirkite su Pigu.lt akcija ir džiaukitės daugybe prekių puikiomis kainomis. Nuo 2019-ųjų metų internetinėje platformoje gali prekiauti kitos internetinės parduotuvės, todėl prekių pasiūla dar labiau išsiplėtė ir nuo šiol šis prekybos centras klientams siūlo produktus iš daugiau nei 4000 skirtingų prekiautojų. Pigu.lt kuponai suteiks Jums papildomų naudų perkant internetu, todėl galėsite mėgautis nemokamu pristatymu tiesiai į namus, o Pigu.lt nuolaidos kodai suteiks papildomas nuolaidas visam užsakymo krepšeliui. Naudokitės internetinės parduotuvės privalumais ir sutaupykite kiekvieną kartą pirkdami.

2

Patogus apsipirkimas internetu

Elektroninėje prekybos platformoje galite rasti viską nuo drabužių, aksesuarų, kvepalų ar kosmetikos, iki statybinių medžiagų, priedų automobiliams, sodo prekių ar buitinės technikos. Naudojantis patogia paieška lengvai rasite reikiamus gaminius, nors internetinėje prekyvietėje yra virš 2 milijonų prekių. Visos prekės yra skirstomos pagal kategorijas ir tiekėjus, tad patogiai galite ieškoti ir mėgstamos parduotuvės prekių. Pagrindinės ir populiariausios parduotuvės prekių kategorijos yra šios:

  • Elektronika

  • Drabužiai ir avalynė

  • Namų apyvokos prekės

  • Kosmetika ir grožio produktai

  • Maisto produktai ir gėrimai

  • Sporto prekės

  • Vaikų prekės

  • Biuro reikmenys

  • Baldai

Nesvarbu, kokios prekės ieškote, čia rasite praktiškai viską, ko reikia. Atraskite geriausius pasiūlymus populiariausių prekių ženklų produktams iš Pigu.lt išpardavimai skilties. Pigu.lt kodas suteiks galimybę sutaupyti perkant avalynę, televizorių, laikrodį ar kvepalus.

3

Internetu pirkti daug pigiau

Pirkdami iš šiame portale, visi klientai gali pasinaudoti daugybe privalumų. Pirmiausia, ši parduotuvė siūlo konkurencingas kainas daugeliui produktų, taip suteikdama galimybę sutaupyti pinigų. Be to, parduotuvė kiekvieną mėnesį organizuoja išpardavimus, akcijas ir specialius pasiūlymus, leidžiančius klientams gauti dar didesnes nuolaidas. Taip pat, Pigu.lt kodai suteikia greitą ir dažnai nemokamą pristatymą klientų pasirinktu adresu. Patogi svetainė ir patikimos klientų aptarnavimo paslaugos, leidžiančios greitai išspręsti problemas, susijusias su užsakymais, užtikrina puikią pirkimo patirtį. Su dideliu pasirinkimu ir lanksčiomis apmokėjimo galimybėmis, ši elektroninė prekyvietė yra vieta, kur lengvai įsigysite įvairių prekių, pritaikytų skirtingiems poreikiams, stiliams ir norams. Naudokitės Pigu.lt nuolaida ir elektroniką, baldus, sporto prekes ar buitinę techniką įsigysite žymiai pigiau.

4

Geros kainos populiariausiems produktams

Nuolaidų kodai

Nuolaidos

Išpardavimai

Nemokamas pristatymas

Juodasis penktadienis

Pigu.lt kuponas yra puikus būdas kiekvienam internetinės parduotuvės pirkėjui sutaupyti pinigų ir gauti papildomų privalumų perkant šioje internetinėje parduotuvėje. Šie kodai gali suteikti dideles nuolaidas užsakymams, kai perkate už tam tikrą sumą, suteikti nemokamo pristatymo į namus galimybę ar dovanų pasiūlymus. Be to, kasmetinės išpardavimų akcijos, tokios kaip Pigu.lt Juodasis Penktadienis, suteikia klientams galimybę pasinaudoti ypatingomis akcijomis ir gauti didžiules nuolaidas. Per šį išpardavimo renginį, vykstantį kiekvieną rudenį, klientai gali įsigyti norimų produktų už labai patrauklias kainas ir pasinaudoti įvairiais privalumais bei daug pigiau pasiruošti artėjančioms žiemos šventėms ir pradėti dovanų pirkimą savo šeimos nariams. Taigi, pasinaudojus Pigu.lt Black Friday specialiomis akcijomis ir nuolaidų pasiūlymais, klientai gali sutaupyti nemažai pinigų ir gauti daugiau vertės.

5

Reitingas Pigu.lt

4.6

Puikus įvertinimas

Bendras įvertinimas 14 pirkėjų
14 __thumbsup Pirkėjai rekomenduoja
0 __thumbsdown Pirkėjai nerekomenduoja
Puikus (4,1 - 5) 10x
Labai geras (3,1 - 4) 4x
Geras (2,1 - 3) 0x
Žemiau vidurkio (1,1 - 2) 0x
Blogas (0 - 1) 0x