Notino nuolaidos kodai ir nemokamas pristatymas

9 patikrinti nuolaidų kuponai ir kodai Notino - Gegužė 2024

__photo
-20%
Kupono kodas
Notino

Nuolaida iki - 20% atrinktiems prekių ženklams šeimai iš Notino.lt

Nuolaida iki – 20% TOP prekių ženklų produkcijai visai šeimai iš notino.lt, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą notino.lt ir kosmetiką įsigykite pigiau. Netaikoma specialių pasiūlymų bei išparduodamoms prekėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-30%
Kupono kodas
Notino

Nuolaidos iki - 30% odos priežiūros priemonėms iš Notino.lt

Nuolaida iki – 30% odos priežiūros priemonėms iš notino.lt, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą notino.lt ir kosmetiką įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-40%
Nuolaida
Notino

Nuolaidos iki - 40% atrinktiems kvepalams iš Notino.lt

Internetinėje parduotuvėje Notino.lt rasite nuolaidas iki - 40% atrinktiems kvepalams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-40%
Nuolaida
Notino

Nuolaidos iki - 40% atrinktai kosmetikai Notino.lt

Internetinėje parduotuvėje Notino.lt rasite nuolaidas atrinktiems kosmetikos produktams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-20%
Nuolaida
Notino

Nuolaidos iki - 20% atrinktiems kvepalams iš Notino.lt

Internetinėje parduotuvėje notino.lt rasite nuolaidas iki - 20% atrinktiems kvepalams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-15%
Nuolaida
Notino

Nuolaidos iki - 15% kosmetikai nuo saulės iš Notino.lt

Internetinėje parduotuvėje Notino.lt rasite nuolaidą - 15% kosmetikai nuo saulės. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Notino

Akcijos kosmetikai ir kvepalams iš Notino.lt

Internetinėje parduotuvėje Notino.lt rasite nuolaidas kosmetikai ir kvepalams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Notino

Nuolaidos kosmetikos ir grožio produktams iš notino.lt

Internetinėje parduotuvėje notino.lt rasite nuolaidas kosmetikos ir grožio produktams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
akcija
Nuolaida
Notino

Nuolaidos kosmetikai ir kvepalams iš Notino.lt

Internetinėje parduotuvėje Notino.lt rasite nuolaidas kosmetikai ir kvepalams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...


Notino mergina kvėpinasi kvepalais
1

Kosmetika ir kvepalai visai šeimai

Tarptautinė internetinė kvepalų ir kosmetikos parduotuvė savo veiklą pradėjo dar 2004 metais Čekijoje. Įmonės veiklos sritys yra kosmetikos ir grožio priemonės bei parfumerija. Šiuo metu įmonė prekybą vysto net keliolikoje Europos šalių ir turi net 16 milijonų paslaugomis patenkintų klientų. Įmonė siekia užtikrinti, kad visi klientai galėtų rasti būtent tai, ko ieško savo grožio puoselėjimui. Pirkite lūpdažius, akių šešėlius, skaistalus, pudras ar maskuoklius iš makiažo kategorijos su Notino akcija. Parduotuvės asortimente rasite ir kvepalų vyrams, moterims ir vaikams, taip pat uniseks ir nišinių kvapų, kvapų ir kvapniųjų žvakių namams, plaukų priežiūros produktų, kūno ir veido odos priežiūros prekių ir daug kitų produktų. Notino kuponas pravers jei norite sutaupyti perkant kokybišką kosmetiką ar kvepalus. Nuolaidą visam krepšeliui suteiks Notino nuolaidos kodas, ir visai nesvarbu, kiek priemonių išsirinksite.

2

Žinomų prekių ženklų produkcija vyrams ir moterims

Per 19 veiklos metų įmonė ne tik išsiplėtė po Europą, bet ir papildė savo asortimentą vis daugiau naujų prekių ženklų. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galite rasti prekių šiose katogorijose:

  • Kvepalai

  • Makiažo priemonės

  • Kosmetika veidui

  • Kūno priežiūros priemonės

  • Kosmetika nuo saulės

  • Kosmetika vyrams

  • Burnos higienos priemonės

  • Dermo kosmetika

Notino kvepalai

Šiose kategorijose rasite produktų, tinkančių visai šeimai. Jei ieškote kokybiškos kosmetikos odai, plaukams ar kūnui, kvepalų vyrams ir moterims, kosmetikos nuo saulės ar įvairių grožio priemonių – jas galite įsigyti daug pigiau. Internetinė parduotuvė siūlo šimtus grožio prekių iš daugybės puikiai žinomų pasaulinių kosmetikos ir kvepalų prekių ženklų. Įsigykite elektrinį dantų šepetėlį, epiliatorių, plaukų formavimo ir džiovinimo prietaisus net neišėjus iš namų. Notino nemokamas pristatymas yra patogus būdas pirkti ir gauti prekes per labai trumpą laiką. Jei norite palepinti ne tik save, bet ir artimuosius, čia rasite įvairių praktiškų dovanų pasiūlymų. Notino kuponai leis sutaupyti ir lepintis kokybiška kosmetika dar pigiau.

3

Įsigykite kokybiškas makiažo priemones geromis kainomis

Norinčios susikurti išskirtinį makiažą, sekti naujausias tendencijas ar išbandyti naujos dekoratyvinės kosmetikos tikrai atras sau tinkančius produktus iš pasaulyje ir Europoje gerai žinomų grožio, kosmetikos ir dekoratyvinės kosmetikos prekių ženklų. Pasinaudojus Notino nuolaida akių šešėlius, skaistalus, lūpų dažus, tušą, antakių pieštukus, pudrą, skystą pagrindą, maskuoklį ar kitas makiažo priemones galite pirkti neišleidžiant per daug pinigų. Jei galvojate, kad perkant kosmetiką neįmanoma sutaupyti – ši internetinė kosmetikos, higienos ir grožio produktų parduotuvė Jus tikrai teigiamai nustebins.

Notino makiažo priemonės

Šioje parduotuvėje rasite ne tik žinomiausių prekių ženklų gaminius, bet ir atsparios vandeniui, natūralios, vegetariškos ir veganiškos kosmetikos produktų, kurie tikrai tiks Jūsų odos grožio puoselėjimui. Geriausius savaitės pasiūlymus dekoratyvinei kosmetikai visada rasite skiltyje Notino akcija.

4

Juodojo penktadienio nuolaidos

Nuolaidų kodai

Nuolaidos

Nemokamas pristatymas

Dovanos

Ir ponios, ir ponai tikrai įvertins apsipirkimą didžiausio metų apsipirkimo renginio metu. Ir jūs nesuklysite, jei pasirinksite įsigyti kosmetikos ir grožio prekių per Notino Black Friday nuolaidų ir išpardavimų renginį. Jo metu išsirinksite ne tik kosmetikos ar kvepalų visai šeimai, bet ir grožio elektronikos prietaisų, higienos ir dantų priežiūros priemonių, kosmetikos vaikams ir mamoms ir kosmetikos dovanų rinkinių už prieinamas kainas. Nepraleiskite progos sutaupyti, nes Black Friday Notino pasiūlymai makiažo ir plaukų priežiūros priemonėms patiks visiems. Pasilepinkite didžiulėmis nuolaidomis iš Notino sale kategorijos ir įsigykite seniai svajotus ar mėgstamiausio aromato kvepalus, drėkinantį veido kremą, kondicionierių plaukams ar spalvingų akių šešėlių paletę pigiau. Negaiškite daugiau laiko ir apsilankykite vienoje didžiausių internetinių parfumerijos ir kosmetikos parduotuvių ir sutaupykite pirkdami.

5

Reitingas Notino

4.6

Puikus įvertinimas

Bendras įvertinimas 21 pirkėjų
21 __thumbsup Pirkėjai rekomenduoja
0 __thumbsdown Pirkėjai nerekomenduoja
Puikus (4,1 - 5) 16x
Labai geras (3,1 - 4) 4x
Geras (2,1 - 3) 1x
Žemiau vidurkio (1,1 - 2) 0x
Blogas (0 - 1) 0x
6

Kaip pritaikyti nuolaidų kuponus Notino.lt

Nežinote kaip tiksliai veikia nuolaidų kodai Notino.lt? Siūlome metodą, kaip greitai ir paprastai pritaikyti nuolaidų kodus perkant:

Mūsų svetainėje pasirinkite konkretų nuolaidos kodą, kurį norite panaudoti elektroninėje parduotuvėje Notino.lt. Spustelėkite oranžinį mygtuką „Žiūrėti kodą“.

Nukopijuokite arba užsirašykite nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką „Eiti į parduotuvę“. Tada būsite nukreipti tiesiai į elektroninę parduotuvę Notino.lt

Išsirinkite Jus dominančią prekę elektroninėje parduotuvėje Notino.lt, paspauskite mygtuką "Į krepšelį" ir prekė bus automatiškai įtraukta į pirkinių krepšelį. Tiesiogiai pirkinių krepšelyje dešinėje skiltyje „Suvestinė“ rasite langelį „Įveskite nuolaidos kodą“. Nukopijuotą nuolaidos kodą įklijuokite čia arba įveskite rankiniu būdu ir patvirtinkite mygtuku „Taikyti“.

Mūsų svetainėje pasirinkite konkrečią Notino nuolaidą ir spustelėkite mygtuką "Žiūrėti nuolaidą". Būsite automatiškai nukreipti tiesiai į internetinės parduotuvės Notino.lt reklaminį pasiūlymą, kuriame prekę galėsite įsigyti su nuolaida.