Philips promo kodai ir akcijų

9 patikrinti nuolaidų kuponai ir kodai Philips - Gegužė 2024

__photo
-10%
Kupono kodas
Philips

Nuolaida - 10% pirmam apsipirkimui iš philips.lt

Užsiprenumeruokite internetinės parduotuvės philips.lt naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui. Nuolaidos kodą iš parduotuvės gausite savo el. pašto adresu. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-40%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 40% grožio ir higienos prietaisams iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 40% grožio elektronikos prietaisams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-30%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 30% kūdikių priežiūros prietaisams iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 30% elektronikos prietaisams kūdikių priežiūrai. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-20%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 20% atrinktiems kūdikių priežiūros produktams iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 20% elektronikos prietaisams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-20%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 20% buitinei technikai iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 20% buitinei technikai. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-20%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 20% grožio ir plaukų priežiūros prietaisams iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 20% elektronikos prietaisams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-20%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 20% barzdos ir plaukų kirpimo prietaisams iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 20% barzdos ir plaukų kirpimo prietaisams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-20%
Nuolaida
Philips

Nuolaidos iki - 20% virtuviniams prietaisams iš philips.lt

Internetinėje parduotuvėje philips.lt rasite nuolaidas iki - 20% virtuviniams prietaisams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
Nemokamas
Free delivery
Philips

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams iš philips.lt

Internetinė parduotuvė philips.lt siūlo nemokamą pristatymą visiems pirkiniams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...


1

Ilgaamžės technologijos buičiai

Tai oficiali kompanijos ir pasaulyje garsaus prekinio ženklo internetinė parduotuvė, kurioje parduodamos įvairių gyvenimo sričių elektronikos ir namų apyvokos prekės. Ši parduotuvė veikia Lietuvoje ir yra dalis tarptautinio kompanijos tinklo. Įmonė yra vienas iš ilgamečių lyderių elektronikos pramonėje ir pasižymi ilga istorija ir patikimumu bei ilgaamžiais, tvarumu pasižyminčiais ir kokybiškais produktais. Ši parduotuvė teikia galimybę klientams įsigyti aukštos kokybės grožio, higienos, sveikatos ir buitinės elektronikos prietaisus, pradedant virtuvės ir maisto ruošimo priedais ir baigiant medicinos bei grožio elektronikos prietaisais. Savo klientams ji siūlo patogią ir saugią pirkimo patirtį, užtikrindama aukštą aptarnavimo lygį ir suteikdama garantiją prekių kokybei. Jei planuojate atnaujinti savo buitinius prietaisus, tai pigiau ir patogiau galėsite padaryti pasinaudoję akcija Philips. Nepraleiskite progos sutaupyti papildomai, tai padaryti jums leis Philips promo kodas.

2

Moderni technika jūsų namams

Šioje internetinėje parduotuvėje tikrai rasite patvarios ir kokybiškos buitinės technikos bei elektronikos prekių savo namams. Parduotuvė suskirstyta į patogias ir aiškiai išdėstytas kategorijas, kurios leidžia norimas prekes rasti žymiai paprasčiau. Galite rinktis prietaisus iš populiariausių produktų kategorijų:

  • Asmeninė priežiūra

  • Butiniai prietaisai

  • Garsas ir vaizdas

  • Motinos ir vaiko priežiūra

  • Apšvietimas

  • Sveikata

Čia galite įsigyti ne tik buitinės technikos, o taip pat ir grožio ir sveikatos prietaisus, kaip plaukų džiovintuvai, barzdaskutės, epiliatoriai, klausos aparatai ir daug kitų. Philips promo kodas leis įsigyti juos su papildoma nuolaida. Be populiariausių kategorijų, parduotuvėje galite rasti ir skiltį Priedai, kurioje galėsite įsigyti įvairių elektronikos prietaisų aksesuarus, kurie leis naudoti techniką dar paprasčiau. Philips akcija yra puikus būdas sutaupyti perkant, todėl užsukite ir į Reklaminės akcijos skiltį ir atsinaujinkite namuose naudojamą techniką daug pigiau.

3

Pirkite kokybišką techniką internetu

Turėdama ilgametę patirtį buitinės technikos ir elektronikos srityje, įmonė stengiasi užtikrinti produktų kokybę ir puikią apsipirkimo patirtį kiekvienam pirkėjui. Įmonės vertybės apima inovacijas, tvarumą, aukštą kokybę ir klientų gerovę. Perkant šioje elektroninėje parduotuvėje klientai gali pasinaudoti keliais privalumais: garantiniu aptarnavimu, greitu pristatymu į namus, profesionaliomis specialistų konsultacijomis. Bene svarbiausias kiekvieno prietaiso aspektas, į kurį atsižvelgia kiekvienas klientas, yra jo ilgaamžiškumas. Todėl, siekdama užtikrinti savo produktų kokybę, įmonė teikia specialią garantiją produktams ir, jo prireikus, teikia garantinį aptarnavimą. Apsipirkdami čia taip pat galite tikėtis nemokamo pristatymo jūsų pasirinktu adresu bei pagalbos renkantis tinkamus produktus iš profesionalių konsultantų. Kompanija taip pat reguliariai siūlo specialias akcijas, nuolaidas ir dovanas savo klientams, leisdama jiems sutaupyti pinigų ir gauti daugiau vertės už savo pirkinius. Išpardavimų dienos, tokios kaip Philips Black Friday yra puikus metas įsigyti naują buitinę techniką. Nepraleiskite progos pasinaudoti akcija Philips parduotuvėje.

4

Sutaupykite perkant elektronikos prietaisus

Juodasis penktadienis

Nemokamas pristatymas

Išpardavimai

Nuolaidos

Nuolaidų kodai

Kiekvienų metų pabaigoje, lapkričio mėnesį įmonė ruošia specialius Philips Black Friday išpardavimus, kurie yra geriausia proga klientams gauti nuolaidas ir super akcijų pasiūlymus buities, grožio, higienos ir sveikatos elektronikos prietaisams. Naudokitės proga ir savo artimiesiems padovanokite ilgaamžius prietaisus maisto ar karštų gėrimų ruošimui, grožio puoselėjimui ar patogiam laisvalaikio praleidimui. Per Black Friday Philips pirkėjai gali tikėtis didelių nuolaidų prekėms ir specialių pasiūlymų įvairiems Philips produktams. Jei nespėjote pasinaudoti šia Philips akcija, nenusiminkite, nes įmonė net kelis kartus metuose siūlo įspūdingas akcijas, leidžiančios klientams sutaupyti pinigų ir įsigyti norimas prekes už tikrai patrauklias kainas. Kompanija siekia užtikrinti, kad jos klientai gautų didžiausią vertę ir kokybiškus elektronikos gaminius už savo išleistus pinigus, o ypač metinių išpardavimų metu.

5

Reitingas Philips

4.2

Puikus įvertinimas

Bendras įvertinimas 10 pirkėjų
9 __thumbsup Pirkėjai rekomenduoja
1 __thumbsdown Pirkėjai nerekomenduoja
Puikus (4,1 - 5) 7x
Labai geras (3,1 - 4) 1x
Geras (2,1 - 3) 1x
Žemiau vidurkio (1,1 - 2) 1x
Blogas (0 - 1) 0x
6

Kaip pritaikyti nuolaidų kuponus Philips.lt

Nežinote kaip tiksliai veikia nuolaidų kodai Philips.lt? Siūlome metodą, kaip greitai ir paprastai pritaikyti nuolaidų kodus perkant:

Mūsų svetainėje pasirinkite konkretų nuolaidos kodą, kurį norite panaudoti elektroninėje parduotuvėje Philips.lt. Spustelėkite oranžinį mygtuką „Žiūrėti kodą“.

Nukopijuokite arba užsirašykite nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką „Eiti į parduotuvę“. Tada būsite nukreipti tiesiai į elektroninę parduotuvę Philips.lt

Išsirinkite Jus dominančią prekę elektroninėje parduotuvėje Philips.lt, paspauskite mygtuką "Į krepšelį" ir prekė bus automatiškai įtraukta į pirkinių krepšelį. Tiesiogiai pirkinių krepšelyje dešinėje skiltyje „Suvestinė“ rasite langelį „Įveskite nuolaidos kodą“. Nukopijuotą nuolaidos kodą įklijuokite čia arba įveskite rankiniu būdu ir patvirtinkite mygtuku „Taikyti“.

Mūsų svetainėje pasirinkite konkrečią Philips nuolaidą ir spustelėkite mygtuką "Žiūrėti nuolaidą". Būsite automatiškai nukreipti tiesiai į internetinės parduotuvės Philips.lt reklaminį pasiūlymą, kuriame prekę galėsite įsigyti su nuolaida.