Wish nuolaidos kodai ir Black Friday

8 patikrinti nuolaidų kuponai ir kodai Wish - Liepa 2024

__photo
-15%
Kupono kodas
Wish

15% nuolaida pirmam apsipirkimui iš wish.com

Nuolaida – 15% pirmam apsipirkimui iš wish.com, kai perkant įvedate nuolaidos kodą. Panaudokite nuolaidų kodą wish.com ir norimas prekes įsigykite pigiau. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-50%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 50% elektronikos priedams iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 50% elektronikos priedams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-50%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 50% laisvalaikio prekėms ir elektronikai iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 50% laisvalaikio prekėms ir elektronikai. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-50%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 50% laisvalaikio ir sportinei avalynei iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 50% laisvalaikio ir sportinei avalynei. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-40%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 40% naujausioms prekėms iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 40% naujausioms prekėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-30%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 30% vaikiškoms dėlionėms iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 30% vaikiškoms dėlionėms. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-30%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 30% ausinukams iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 30% ausinukams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...
-30%
Nuolaida
Wish

Nuolaidos iki 30% drabužiams ir aksesuarams iš wish.com

Internetinėje parduotuvėje wish.com rasite nuolaidas iki - 30% drabužiams ir aksesuarams. Nuolaidos suteikiamos pačios parduotuvės nurodytomis sąlygomis, kurios gali būti keičiamos ir yra plačiau prieinamos parduotuvės svetainėje.

Plačiau apie nuolaidą...


1

Visos jūsų svajonės pildosi čia

Wish.com yra sparčiai išpopuliarėjusi internetinė parduotuvė, kurioje klientai gali įsigyti įvairių produktų iš skirtingų tiekėjų visame pasaulyje už itin patrauklias kainas. Ši parduotuvė buvo įkurta 2010 metais ir nuo to laiko išaugo į vieną iš didžiausių ir greičiausiai augančių e-komercijos platformų pasaulyje. Kompanija savo veiklą vykdo jau daugiau nei 100 šalių ir regionų pasaulyje, įskaitant Jungtines Valstijas, Europos Sąjungą, Kiniją, Kanadą, Australiją ir kitas. Įmonės veikla prasidėjo nuo mobiliosios programėlės, tačiau dabar klientams prieinama ir patogi internetinė parduotuvės svetainė. Platforma siūlo platų skirtingų kategorijų produktų asortimentą, pradedant drabužiais, išmaniąja elektronika namams, juvelyriniais dirbiniais ir baigiant grožio priemonėmis ir buitinėmis technikos prekėmis. Wish nuolaidos kodas pravers perkant pasirinktus produktus iš bet kurios kategorijos.

2

Milijonai prekių vienoje vietoje

Visai nesvarbu ar ieškote gimtadienio dovanos savo vaikams, planuojate vakarėlį ar kaukių balių, norite atnaujinti savo namų interjerą ar buitinę techniką, o galbūt planuojate išvyką į gamtą ar žygį su šeima – šioje elektroninėje platformoje rasite viską, ko reikia visiems gyvenimo atvejams. Nuo stalo žaidimų, paspirtukų ir dviračių vaikams, iki išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, virtuvės kombainų bei turizmo prekių – visa tai rasite vienoje interneto svetainėje. Parduotuvė savo klientams teikia puikią galimybę vos kelių mygtukų paspaudimais įsigyti daugybę skirtingų norimų produktų iš įvairių prekių kategorijų, todėl čia visada rasite tai, ko reikia čia ir dabar. Planuokite pirkinius iš anksto ir džiaukitės prekių pristatymu tiesiai į namus. Rinkitės prekes iš šių pagrindinių kategorijų:

  • Drabužiai ir aksesuarai
  • Elektronika
  • Grožio priemonės
  • Namų apyvokos prekės
  • Sporto prekės
  • Žaislai ir kūdikių prekės
  • Gyvūnų prekės
  • Įrankiai

3

Pirkite praktiškai internete

Internetinė platforma siekia užtikrinti, kad klientai gautų maksimalią vertę už savo pinigus. Jos vertybės apima įvairių produktų prieinamumą klientams visame pasaulyje, konkurencingas kainas ir patrauklius pasiūlymus. Kai perkate šioje elektroninėje parduotuvėje, galite naudotis net keliais, kiekvienam pirkėjui svarbiais, privalumais – nemokamu pristatymu, didele prekių pasiūla, žemomis kainomis, saugiu atsiskaitymu už prekes bei prekių grąžinimo garantija. Daugeliui produktų Wish siūlo nemokamą ir greitą pristatymą, o tai yra didelis privalumas pirkėjams. Ši internetinė prekyvietė tikrai gali pasigirti milžinišku prekių kiekiu, todėl čia nesunkiai galima rasti ieškomus produktus. Jei nesate patenkinti gauta preke, pasinaudojus prekių grąžinimo politika ją grąžinti galite per 30 dienų. Kompanija reguliariai siūlo specialius pasiūlymus, nuolaidas ir dovanas savo klientams, pavyzdžiui Wish Black Friday, taip padėdama sutaupyti dar daugiau. Sutaupyti ir jums padės Wish nuolaidos kodas, tad būtinai jį panaudokite kitą kartą pirkdami.

4

Konkurencingos kainos kiekvieną dieną

Juodasis penktadienis

Nemokamas pristatymas

Išpardavimai

Nuolaidos

Nuolaidų kodai

Internetinė platforma stengiasi užtikrinti konkurencingas kainas savo produktams, todėl nuolaidų ir įvairių akcijų pasiūlymų šioje parduotuvėje rasite bene kasdien. Parduotuvė taip pat kiekvienais metais dalyvauja rudenį vykstančiuose Black Friday Wish išpardavimuose, kurie yra vienas iš didžiausių metų išpardavimų renginių pasaulyje. Šiuo laikotarpiu visi pirkėjai gali tikėtis didelių nuolaidų, specialių prekių pasiūlymų ir nemokamo pristatymo bei dovanų perkant. Wish Black Friday metu galite sutaupyti tiek perkant atskiras prekes, tiek ir visam prekių krepšeliui. Taip pat, internetinė prekyvietė reguliariai savo pirkėjams siūlo nuolaidų kuponus ir išskirtines akcijas atrinktiems produktams. Šios nuolaidos ir akcijos leidžia klientams sutaupyti dar daugiau pinigų ir gauti daugiau vertės už savo pirkinius Wish.com parduotuvėje. Nepraleiskite Wish Black Friday išpardavimo ir pildykite savo svajones jau dabar.

5

Reitingas Wish

4.7

Puikus įvertinimas

Bendras įvertinimas 10 pirkėjų
10 __thumbsup Pirkėjai rekomenduoja
0 __thumbsdown Pirkėjai nerekomenduoja
Puikus (4,1 - 5) 9x
Labai geras (3,1 - 4) 1x
Geras (2,1 - 3) 0x
Žemiau vidurkio (1,1 - 2) 0x
Blogas (0 - 1) 0x