Šv. Valentino dienos šventė

Ar švenčiate Valentino dieną? Vasario 14-ąją įsimylėjusios poros oficialiai išpažįsta savo meilę beveik visame pasaulyje jau nuo 496 metų. Net ir šiandien dauguma įsimylėjėlių ją vertina kaip ypatingą dieną švęsti meilę, nuoširdumą, ištikimybę, pasitikėjimą ir kitas vertybes, susijusias su santykiais.

Ką labiausiai vertinate savo partneryje? Pasakykite jam šią dieną. Jis tikrai bus patenkintas jūsų prisipažinimu. Be gerų žodžių, nepamirškite ir mažos dovanos kaip meilės išraiškos. Aktualios didelės Valentino dienos nuolaidos daugeliui prekių padės jums ją įsigyti.

Valentino žinutė

 

Kokios yra Valentino akcijos?

 

Šv. Valentino diena dažniausiai buvo siejama su gėlių, įvairių saldumynų dovanojimu ar Valentino laiškelio siuntimu. Beje, ar žinojote, kad Valentino sveikinimai masiškai pradėti gaminti tik XIX amžiuje? Bėgant metams prie tipinių dovanų buvo pridėtos kitos dovanos, prekybininkai pradėjo rengti specialias akcijas, todėl ši diena įgavo naują dimensiją. Taip pat dėl to daugelis pradėjo ją laikyti komercine švente.

Šiuo metu, kaip ir per kitas šventes, elektroninės parduotuvės ruošia papildomus Valentino pasiūlymus populiarioms prekėms ir paslaugoms. Ir tai reiškia, kad jūs turite didžiulį pasirinkimą, kaip pasakyti „aš tave myliu“ savo partneriui. Nors didžiosios Valentino dienos nuolaidos prasideda likus kelioms dienoms iki pačios šventės, jos visada yra ribotos. Todėl laukti paskutinės minutės apsipirkimo neverta.

Valentino akcija taikoma beveik viskam, ką tik galite pagalvoti. Galite rasti specialių pasiūlymų tokiose kategorijose kaip mada, papuošalai ir laikrodžiai, grožio ir priežiūros produktai bei elektronikos prekės ir romantiškos bei sveikatingumo viešnagės. Tiesiog išsirinkite tinkamą dovaną ir įteikite ją savo antrajai pusei kaip meilės ženklą. Kurios Valentino dienos akcijos jums patinka labiausiai?

Valentino poros

 

Ar žinote Valentino dienos istoriją?

 

Su šios šventės atsiradimu siejami įvairūs pasakojimai ir legendos. Garsiausias yra pasakojimas apie Romos kunigą. Senovėje valdęs imperatorius Klaudijus II Gótskis išleido dekretą, draudžiantį jaunų porų santuoką. Jis pastebėjo, kad pavieniai kariai kovoja stipriau ir labiau atsidavę, nei tie, kurie turi šeimas.

Tačiau kunigas Valentinas nesutiko su šiuo įsakymu ir slapta vedė, už ką netrukus buvo nuteistas ir vasario 14 d., nužudytas. Keli šaltiniai teigia, kad jis kalėjime įsimylėjo prižiūrėtojo dukrą ir parašė jai pirmąjį Valentino laiškelį. Jo garbei 496 metais popiežius Gelašius paskelbė Vasario 14-ąją Šv. Valentino diena.

Nors daugumoje šalių ši šventė švenčiama gerai žinomą datą, pasitaiko ir išimčių. Pavyzdžiui, Brazilijoje birželio 12-ąją švenčia Valentino dieną dovanodami gėles, saldumynus ir linkėjimus. Meilės ir draugystės diena Kolumbijoje švenčiama trečiąjį rugsėjo šeštadienį, o Rumunijoje meilę įprasta švęsti atėjus pavasariui, vasario 24 d. Nors Valentino dienos datos ir papročiai skiriasi, juos visus vienija meilė. Nepamirškite jos ne tik per Valentino dieną, bet ir visus metus.